Sport Stacking Polska

Turniej I Mistrzostwa Polski On-Line w Sport Stackingu

2015-09-13

I Mistrzostwa Polski On-Line w Sport Stackingu

Wyniki

m-cezawodnik3-3-33-6-3cyklczas łączniepunkty
1Katarzyna Rodzach 1,744 2,176 6,56010,48100,00
2Ada Felczerek 2,057 2,639 7,85612,55283,58
3Maciej Pająk 2,026 2,639 7,98312,64883,57
4Krystian Załuski 2,331 2,865 8,44813,64476,14
5Krzysztof Dźwierzyński 2,408 3,236 9,31014,95470,04
6Adam Szpor 2,577 3,374 9,07015,02168,17
7Marcin Kowalczyk 2,493 3,532 10,57016,59564,54
8Mateusz Gil 2,701 3,559 10,71416,97462,31
9Bartłomiej Owczarek 2,741 3,527 11,21317,48161,28
10Aleksander Kiełbratowski 3,425 4,412 13,58921,42649,50
11Tonia Kowalczyk 3,701 4,935 16,75925,39543,45
12Ula Drzazgowska 5,923 7,587 25,26538,77528,03
13Maciej Lyer- 3,362 - 21,57
14Katarzyna Szpor 7,880 - - - 7,38

Wyniki w konkurencji "all-in-one"

m-cezawodnikfilm3-3-33-6-3cyklczas łączniepunkty
1Katarzyna Rodzach1,9662,5817,07111,618100,00
2Maciej Pająk2,2092,7298,84113,77987,85
3Ada Felczerek2,5253,0938,65114,26981,01
4Adam Szpor2,5773,3749,65015,60175,35
5Krystian Załuski2,6683,4419,64115,7574,01
6Mateusz Gil3,3143,99510,77418,08363,19
7Bartłomiej Owczarek2,9414,02512,61519,58162,34
8Tonia Kowalczyk3,8805,48216,75926,12146,65

Jeśli nie wiesz, co to jest sport stacking - zapraszamy na kurs układania kubków speed stacks.