Liga YouTube

Sport Stacking Polska

Wyślij nam swój film na adres e-mail alekk76@gmail.com - a najlepiej dołącz do grupy SpeedStackerzy Polska na FaceBook.

W planach turnieje na YouTube - oczywiście z nagrodami :) - więc lepiej być na bieżąco.

Wskazane jest, by w filmie z ułożeniem był link do tej strony - tj. http://szybkiekubki.pl/rekordy/youtube

Najnowsze ułożenia

Arkadiusz Abramowski2017-07-02Cykl - 9.797
Katarzyna Szpor2016-08-31363 - 16.052
Katarzyna Szpor2016-08-31333 - 5.754
Adrianna Felczerek2016-08-12Cykl - 7.065
Marcin Kowalczyk2016-04-20Cykl - 9.970
Franciszek Grechuta2016-04-17Cykl - 7.956
Adrianna Felczerek2016-04-14Cykl - 7.169
Marcin Kowalczyk2016-04-07Cykl - 10.097
Marcin Kowalczyk2016-04-07363 - 3.260
Marcin Kowalczyk2016-04-07333 - 2.378

Ranking - Cykl

1Katarzyna Rodzach5.8482016-03-14
2Maciej Pająk6.2932016-03-19
3Adrianna Felczerek7.0652016-08-12
4Krystian Załuski7.6492015-10-31
5Adam Szpor7.7722015-10-25
6Franciszek Grechuta7.9562016-04-17
7Bartłomiej Owczarek8.7522015-11-17
8Mateusz Kotwica8.7792015-11-08
9Krzysztof Dźwierzyński9.3102015-09-13
10Arkadiusz Abramowski9.7972017-07-02
11Marcin Kowalczyk9.9702016-04-20
12Filip Chodziutko9.9812015-04-15
13Mateusz Gil10.7142015-09-13
14Kacper Szeląg10.7512015-11-08
15Aleksander Kiełbratowski11.9832016-02-17
16Wojtek Gawroński13.0182015-08-06
17Mateusz Balawajder14.6992015-10-22
18Tonia Kowalczyk16.7592015-09-13
19Ula Drzazgowska25.2652015-09-13
20Michał Rzewuski27.3812015-09-05

Ranking - 3-6-3

1Katarzyna Rodzach2.0452015-11-16
2Adrianna Felczerek2.6332016-01-20
3Maciej Pająk2.6392015-09-13
4Adam Szpor2.6912015-10-29
5Krystian Załuski2.7162016-04-04
6Mateusz Kotwica2.9172016-03-09
7Bartłomiej Owczarek2.9922015-11-17
8Krzysztof Dźwierzyński3.2362015-09-13
9Marcin Kowalczyk3.2602016-04-07
10Kacper Wilamowski3.2792016-02-19
11Dawid Kuszneruk3.3302015-04-19
12Maciej Lyer3.3622015-09-13
13Mateusz Gil3.5592015-09-13
14Kacper Szeląg3.8922015-11-08
15Aleksander Kiełbratowski4.2842016-02-17
16Krzysztof Gryz4.5392015-10-03
17Wojtek Gawroński4.7602015-08-02
18Tonia Kowalczyk4.9352015-09-13
19Michał Rzewuski5.6572015-09-05
20Ula Drzazgowska7.5872015-09-13
21Katarzyna Szpor16.0522016-08-31

Ranking - 3-3-3

1Katarzyna Rodzach1.5872015-10-30
2Maciej Pająk1.8352016-01-14
3Adrianna Felczerek2.0572015-09-13
4Adam Szpor2.0622015-10-29
5Krystian Załuski2.2252016-01-21
6Mateusz Kotwica2.3012016-03-09
7Bartłomiej Owczarek2.3482015-11-17
8Marcin Kowalczyk2.3782016-04-07
9Kacper Wilamowski2.3892016-02-19
10Krzysztof Dźwierzyński2.4082015-09-13
11Mateusz Gil2.7012015-09-13
12Bartosz Koncewicz2.7292015-06-24
13Kacper Szeląg2.7522015-11-08
14Aleksander Kiełbratowski3.1222016-02-17
15Tonia Kowalczyk3.7012015-09-13
16Michał Rzewuski3.7972015-09-05
17Wojtek Gawroński4.1122015-08-02
18Katarzyna Szpor5.7542016-08-31
19Ula Drzazgowska5.9232015-09-13

Ranking - Wszystkie konkurencje

Nagranie bez przerwy 3 podstawowych konkurencji.

1Katarzyna Rodzach11.6182015-09-13
2Maciej Pająk13.7792015-09-13
3Adrianna Felczerek14.2692015-09-13
4Adam Szpor15.6012015-09-13
5Krystian Załuski15.7502015-09-13
6Mateusz Gil18.0832015-09-13
7Bartłomiej Owczarek19.5812015-09-13
8Tonia Kowalczyk26.1212015-09-13

Ranking - 1-2-3 Cycle

1Bartłomiej Owczarek4.5612015-09-13
2Krystian Załuski4.9932015-07-31

Ranking - 3-3 Cycle

1Krystian Załuski5.0142015-07-09

Ranking - 3-3-3 mini

1Katarzyna Rodzach2.0252015-08-02

Ranking - 3-3-3 OH

1Adrianna Felczerek3.3222015-08-02
2Krystian Załuski4.7082015-07-09
3Wojtek Gawroński6.8312015-08-02

Ranking - 3-6-3 OH

1Krystian Załuski6.5622015-07-09
2Wojtek Gawroński8.5202015-08-02

Ranking - 7 Cycle

1Adrianna Felczerek5.8402015-07-11

Ranking - 9 Cycle

1Katarzyna Rodzach5.5412015-08-02
2Krystian Załuski7.1402015-07-31

Ranking - Cycle 2 colored

1Krystian Załuski10.6222015-07-09

Ranking - Cycle 3 colored

1Krystian Załuski10.9312015-07-09

Ranking - Cycle OH

1Adrianna Felczerek22.2752015-07-11

Ranking - GA Cyclone

1Adrianna Felczerek17.7622015-07-11

Ranking - Rapid Fire

1Krystian Załuski1.7392015-07-09

Ranking - Reverse 6 Cycle

1Adrianna Felczerek9.2522015-07-11
2Wojtek Gawroński14.8012015-08-02