Sport Stacking Polska

Turniej Gdańskie Kubki 2015

2015-10-11

Oficjalny turniej WSSA

Turniej robiony przy okazji Polish Nationals 2015.

Bawimy się od piątku - eliminacje w sobotę, finały w niedzielę.

Strona zawodów Polish Nationals 2015 Gdańsk na FaceBook

Cykl

1Mateusz Gil13-1410.97114.64112.64810.971
2Filip Chodziutko17-18Sx11.75320.61611.753
3Bartłomiej Owczarek13-1422.34412.17113.28612.171
4Piotr PadlewskiCollegiate13.65713.16012.62012.620
5Marcin KowalczykCollegiate19.68513.42212.76212.762
6Kacper Wilamowski11-1213.12317.062Sx13.123
7Przemysław JanickiCollegiate23.33714.66513.47613.476
8Piotr Tokarski15-1614.163Sx19.62814.163
9Filip Pasławski13-1416.55816.24414.54214.542
10Krzysztof Kiczela13-1414.63719.32418.29514.637
11Krzysztof Kiczela13-1414.845Sx16.08114.845
12Jakub Hanuszkiewicz13-1414.845Sx16.08114.845
13Bartosz Ochał17-1818.27314.96619.98214.966
14Marek Padlewski17-18Sx27.25815.40515.405
15Tymon Protasiewicz9-1017.102Sx15.43515.435
16Anna BurnickaCollegiateSx16.27621.59916.276
17Tonia KowalczykCollegiate16.462Sx18.20016.462
18Szymon Kowalski13-14Sx24.40817.63317.633
19Antoni Rumowski11-1222.96818.44018.69018.440
20Klaudiusz Cieszyński13-1419.23231.00321.51019.232
21Grzegorz WichrowskiMasters 119.87433.339Sx19.874
22Wojciech Szatanowski17-1820.62928.66541.65820.629

3-6-3

1Bartłomiej Owczarek13-145.7073.727Sx3.727
2Mateusz Gil13-14Sx3.942Sx3.942
3Filip Pasławski13-144.196Sx5.2234.196
4Piotr PadlewskiCollegiate4.2115.7295.1514.211
5Filip Chodziutko17-184.4594.3179.2894.317
6Jakub Hanuszkiewicz13-148.4214.6834.5134.513
7Marcin KowalczykCollegiate4.5435.5575.4154.543
8Piotr Tokarski15-165.2204.7294.8384.729
9Przemysław JanickiCollegiate4.9535.7275.6464.953
10Bartosz Ochał17-184.9696.848Sx4.969
11Krzysztof Kiczela13-145.0286.0465.7255.028
12Szymon Kowalski13-145.0808.2127.4715.080
13Wojciech Szatanowski17-185.3078.375Sx5.307
14Klaudiusz Cieszyński13-148.5026.3555.5755.575
15Tymon Protasiewicz9-105.6026.249Sx5.602
16Anna BurnickaCollegiate5.694SxSx5.694
17Grzegorz WichrowskiMasters 16.7015.705Sx5.705
18Marek Padlewski17-188.3566.272Sx6.272
19Antoni Rumowski11-127.281Sx6.6276.627
20Kacper Wilamowski11-127.4107.918Sx7.410
21Tomasz WilamowskiMasters 29.53414.1009.4209.420

3-3-3

1Filip Chodziutko17-182.6875.216Sx2.687
2Marcin KowalczykCollegiate4.5192.8652.9182.865
3Bartłomiej Owczarek13-14Sx3.4552.9112.911
4Tymon Protasiewicz9-103.0003.7043.8403.000
5Piotr PadlewskiCollegiate3.5103.3933.1183.118
6Kacper Wilamowski11-128.2983.3473.1283.128
7Mateusz Gil13-144.143Sx3.1303.130
8Jakub Hanuszkiewicz13-143.6153.4683.2173.217
9Piotr Tokarski15-163.3203.263Sx3.263
10Filip Pasławski13-143.4713.3803.3133.313
11Krzysztof Kiczela13-14SxSx3.4903.490
12Marek Padlewski17-183.614Sx7.6753.614
13Tonia KowalczykCollegiate3.6164.1143.6963.616
14Szymon Kowalski13-143.664Sx3.8553.664
15Bartosz Ochał17-1810.8214.8913.8573.857
16Przemysław JanickiCollegiate4.2537.2094.0384.038
17Wojciech Szatanowski17-184.103Sx4.1374.103
18Klaudiusz Cieszyński13-146.360Sx4.1544.154
19Antoni Rumowski11-127.7244.46012.0244.460
20Anna BurnickaCollegiate4.8074.557Sx4.557
21Tomasz WilamowskiMasters 24.7078.1215.0894.707
22Grzegorz WichrowskiMasters 14.9994.997Sx4.997