Sport Stacking Polska

Turniej WSSA 2018 Warszawa

2018-12-01

Oficjalny turniej WSSA
Informacje o turnieju na stronie WSSA

Turniej został rozegrany w ramach "Festiwalu dla myślących"

Miejsce: Podchorążych 49/61 Warszawa 

Wyniki końcowe (czas łączony)

Dziewczęta młodsze (do lat 11)

  1. Adrianna Parol
  2. Zuzia Godyń
  3. Otylia Chwojnicka

Chłopcy młodsi (do lat 13)

  1. Wiktor Dżbik
  2. Maksymilian Zyk
  3. Karol Godyń

Dziewczęta starsze

  1. Julia Maria Kucemba
  2. Ada Felczerek
  3. Amelia Niewdana

Chłocy starsi

  1. Kacper Wilamowski
  2. Arkadiusz Abramowski
  3. Marcin Kowalczyk

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale.

Wyniki w poszczególnych konkurencjach

Cykl

1Julia Maria Kucemba11-12SxSx7.8107.810
2Wiktor Dżbik7-8SxSx7.8327.832
3Kacper Wilamowski15-16SxSx8.2128.212
4Adrianna FelczerekCollegiateSxSx9.3049.304
5Adrianna Parol11-12SxSx9.7579.757
6Arkadiusz AbramowskiCollegiateSxSx11.05111.051
7Amelia Niewdana11-12SxSx11.23711.237
8Zuzia Godyń9-10SxSx11.29411.294
9Marcin KowalczykMasters 1SxSx12.12612.126
10Otylia Chwojnicka7-8SxSx13.19913.199
11Aleksander KiełbratowskiMasters 2SxSx14.15114.151
12Maksymilian Zyk9-10SxSx14.75514.755
13Julia Andrzejewicz11-12SxSx15.28915.289
14Agnieszka Parol11-12SxSx17.82417.824
15Karol GodyńU6SxSx21.53421.534
16Anna Parol11-12SxSx21.54821.548
17Tomasz WilamowskiMasters 3SxSx27.88027.880

3-6-3

1Julia Maria Kucemba11-12SxSx2.7702.770
2Kacper Wilamowski15-16SxSx2.7762.776
3Wiktor Dżbik7-8SxSx3.0103.010
4Adrianna FelczerekCollegiateSxSx3.1493.149
5Adrianna Parol11-12SxSx3.3013.301
6Arkadiusz AbramowskiCollegiateSxSx3.6033.603
7Amelia Niewdana11-12SxSx3.7813.781
8Zuzia Godyń9-10SxSx4.0444.044
9Marcin KowalczykMasters 1SxSx4.1644.164
10Aleksander KiełbratowskiMasters 2SxSx4.4934.493
11Otylia Chwojnicka7-8SxSx4.7114.711
12Agnieszka Parol11-12SxSx4.7944.794
13Julia Andrzejewicz11-12SxSx5.0285.028
14Anna Parol11-12SxSx5.9335.933
15Tomasz WilamowskiMasters 3SxSx6.2026.202
16Maksymilian Zyk9-10SxSx6.7696.769
17Karol GodyńU6SxSx6.8426.842

3-3-3

1Wiktor Dżbik7-8SxSx2.0342.034
2Julia Maria Kucemba11-12SxSx2.0772.077
3Kacper Wilamowski15-16SxSx2.2162.216
4Adrianna FelczerekCollegiateSxSx2.4722.472
5Amelia Niewdana11-12SxSx2.7802.780
6Marcin KowalczykMasters 1SxSx3.0563.056
7Maksymilian Zyk9-10SxSx3.0913.091
8Adrianna Parol11-12SxSx3.2423.242
9Zuzia Godyń9-10SxSx3.4203.420
10Arkadiusz AbramowskiCollegiateSxSx3.5043.504
11Julia Andrzejewicz11-12SxSx3.5673.567
12Aleksander KiełbratowskiMasters 2SxSx3.5913.591
13Otylia Chwojnicka7-8SxSx3.6123.612
14Agnieszka Parol11-12SxSx4.2104.210
15Anna Parol11-12SxSx4.9504.950
16Tomasz WilamowskiMasters 3SxSx5.5045.504
17Karol GodyńU6SxSx5.5045.504