Sport Stacking Polska

Turniej 2016 WSSA Grudziądz

2016-03-20

Oficjalny turniej WSSA

Finały zawodów sport stackingowych.

Zawody przy okazji zawodów SpeedCubingowych - Grudziądz Open 2016.

Strona wydarzenia na FB

Cykl

1Adrianna Felczerek17-1811.0069.75913.3499.759
2Maciej Zając11-1213.83710.9769.8119.811
3Marcin KowalczykCollegiate11.83212.684Sx11.832
4Kacper Wilamowski13-1412.000Sx39.88912.000
5Antoni Zając13-1412.74214.065Sx12.742
6Piotr Seroczyński11-1213.15514.73414.18513.155
7Aleksander KiełbratowskiMasters 217.28613.17622.08513.176
8Patryk Zawieja15-1613.924Sx13.94813.924
9Tonia KowalczykCollegiate18.97419.36214.82314.823
10Filip Chodziutko17-18SxSx15.11215.112
11Ernest Seroczyński13-1415.31316.73224.59915.313
12Kalina BrzezińskaCollegiate22.47317.03515.98115.981
13Rafał Borkowski17-1818.62820.84517.00517.005
14Bartosz Ochał17-1817.10532.847Sx17.105
15Mateusz Krzemień15-1635.67628.59118.51618.516
16Igor Kowalczyk17-1824.097Sx29.41424.097
17Tomasz WilamowskiMasters 228.19236.57131.47928.192

3-6-3

1Filip Chodziutko17-183.5872.9608.6692.960
2Kacper Wilamowski13-145.0705.2743.2993.299
3Maciej Zając11-12Sx3.5233.6593.523
4Marcin KowalczykCollegiate9.8873.8534.6033.853
5Patryk Zawieja15-163.924SxSx3.924
6Piotr Seroczyński11-124.421Sx4.1664.166
7Antoni Zając13-144.6894.450Sx4.450
8Aleksander KiełbratowskiMasters 24.6764.6504.6274.627
9Ernest Seroczyński13-148.1084.8334.6564.656
10Bartosz Ochał17-184.8858.1515.2334.885
11Kalina BrzezińskaCollegiate5.5385.0274.8884.888
12Adrianna Felczerek17-185.0828.447Sx5.082
13Rafał Borkowski17-187.5445.4758.2665.475
14Tonia KowalczykCollegiate5.8068.8735.5295.529
15Mateusz Krzemień15-16Sx5.8806.8665.880
16Renata SzczepockaMasters 26.38518.2716.2116.211
17Igor Kowalczyk17-186.3916.83214.9646.391
18Tomasz WilamowskiMasters 214.3429.0148.6298.629
19Rozalia SeroczyńskaU610.37311.652Sx10.373

3-3-3

1Adrianna Felczerek17-182.2866.921Sx2.286
2Filip Chodziutko17-185.0902.416Sx2.416
3Kacper Wilamowski13-142.5425.432Sx2.542
4Maciej Zając11-122.8702.6003.8402.600
5Marcin KowalczykCollegiate3.9162.8216.2762.821
6Patryk Zawieja15-163.0092.9105.8082.910
7Piotr Seroczyński11-123.9233.3153.0693.069
8Bartosz Ochał17-183.4363.5586.9523.436
9Antoni Zając13-143.5234.2343.5173.517
10Mateusz Krzemień15-16Sx3.604Sx3.604
11Aleksander KiełbratowskiMasters 23.6727.8523.6433.643
12Kalina BrzezińskaCollegiate4.5833.740Sx3.740
13Ernest Seroczyński13-145.1684.0143.8723.872
14Rafał Borkowski17-18Sx4.084Sx4.084
15Igor Kowalczyk17-184.1695.5884.0874.087
16Tomasz WilamowskiMasters 24.1094.3565.5104.109
17Tonia KowalczykCollegiate4.2705.2584.4494.270
18Renata SzczepockaMasters 24.434Sx5.1594.434
19Tomasz Mleczek15-164.7345.2224.9874.734
20Rozalia SeroczyńskaU66.615Sx6.4516.451