Liga YouTube

Sport Stacking Polska

Wyślij nam swój film na adres e-mail alekk76@gmail.com - a najlepiej dołącz do grupy SpeedStackerzy Polska na FaceBook.

W planach turnieje na YouTube - oczywiście z nagrodami :) - więc lepiej być na bieżąco.

Wskazane jest, by w filmie z ułożeniem był link do tej strony - tj. http://szybkiekubki.pl/rekordy/youtube

Najnowsze ułożenia

Arkadiusz Abramowski2018-07-19Cykl - 9.465
Filip Chodziutko2018-07-17Cykl - 9.295
Arkadiusz Abramowski2018-07-17363 - 3.163
Arkadiusz Abramowski2018-07-17333 - 2.641
Zuzanna Gaweł2018-07-06Cykl - 8.564
Zuzanna Gaweł2018-07-04333 - 2.258
Michalina Lasek2018-07-04333 - 6.185
Arkadiusz Abramowski2017-07-02Cykl - 9.797
Katarzyna Szpor2016-08-31363 - 16.052
Katarzyna Szpor2016-08-31333 - 5.754

Ranking - Cykl

1Katarzyna Rodzach5.8482016-03-14
2Maciej Pająk6.2932016-03-19
3Adrianna Felczerek7.0652016-08-12
4Krystian Załuski7.6492015-10-31
5Adam Szpor7.7722015-10-25
6Franciszek Grechuta7.9562016-04-17
7Zuzanna Gaweł8.5642018-07-06
8Bartłomiej Owczarek8.7522015-11-17
9Mateusz Kotwica8.7792015-11-08
10Filip Chodziutko9.2952018-07-17
11Krzysztof Dźwierzyński9.3102015-09-13
12Arkadiusz Abramowski9.4652018-07-19
13Marcin Kowalczyk9.9702016-04-20
14Mateusz Gil10.7142015-09-13
15Kacper Szeląg10.7512015-11-08
16Aleksander Kiełbratowski11.9832016-02-17
17Wojtek Gawroński13.0182015-08-06
18Mateusz Balawajder14.6992015-10-22
19Tonia Kowalczyk16.7592015-09-13
20Ula Drzazgowska25.2652015-09-13
21Michał Rzewuski27.3812015-09-05

Ranking - 3-6-3

1Katarzyna Rodzach2.0452015-11-16
2Adrianna Felczerek2.6332016-01-20
3Maciej Pająk2.6392015-09-13
4Adam Szpor2.6912015-10-29
5Krystian Załuski2.7162016-04-04
6Mateusz Kotwica2.9172016-03-09
7Bartłomiej Owczarek2.9922015-11-17
8Arkadiusz Abramowski3.1632018-07-17
9Krzysztof Dźwierzyński3.2362015-09-13
10Marcin Kowalczyk3.2602016-04-07
11Kacper Wilamowski3.2792016-02-19
12Dawid Kuszneruk3.3302015-04-19
13Maciej Lyer3.3622015-09-13
14Mateusz Gil3.5592015-09-13
15Kacper Szeląg3.8922015-11-08
16Aleksander Kiełbratowski4.2842016-02-17
17Krzysztof Gryz4.5392015-10-03
18Wojtek Gawroński4.7602015-08-02
19Tonia Kowalczyk4.9352015-09-13
20Michał Rzewuski5.6572015-09-05
21Ula Drzazgowska7.5872015-09-13
22Katarzyna Szpor16.0522016-08-31

Ranking - 3-3-3

1Katarzyna Rodzach1.5872015-10-30
2Maciej Pająk1.8352016-01-14
3Adrianna Felczerek2.0572015-09-13
4Adam Szpor2.0622015-10-29
5Krystian Załuski2.2252016-01-21
6Zuzanna Gaweł2.2582018-07-04
7Mateusz Kotwica2.3012016-03-09
8Bartłomiej Owczarek2.3482015-11-17
9Marcin Kowalczyk2.3782016-04-07
10Kacper Wilamowski2.3892016-02-19
11Krzysztof Dźwierzyński2.4082015-09-13
12Arkadiusz Abramowski2.6412018-07-17
13Mateusz Gil2.7012015-09-13
14Bartosz Koncewicz2.7292015-06-24
15Kacper Szeląg2.7522015-11-08
16Aleksander Kiełbratowski3.1222016-02-17
17Tonia Kowalczyk3.7012015-09-13
18Michał Rzewuski3.7972015-09-05
19Wojtek Gawroński4.1122015-08-02
20Katarzyna Szpor5.7542016-08-31
21Ula Drzazgowska5.9232015-09-13
22Michalina Lasek6.1852018-07-04

Ranking - Wszystkie konkurencje

Nagranie bez przerwy 3 podstawowych konkurencji.

1Katarzyna Rodzach11.6182015-09-13
2Maciej Pająk13.7792015-09-13
3Adrianna Felczerek14.2692015-09-13
4Adam Szpor15.6012015-09-13
5Krystian Załuski15.7502015-09-13
6Mateusz Gil18.0832015-09-13
7Bartłomiej Owczarek19.5812015-09-13
8Tonia Kowalczyk26.1212015-09-13

Ranking - 1-2-3 Cycle

1Bartłomiej Owczarek4.5612015-09-13
2Krystian Załuski4.9932015-07-31

Ranking - 3-3 Cycle

1Krystian Załuski5.0142015-07-09

Ranking - 3-3-3 mini

1Katarzyna Rodzach2.0252015-08-02

Ranking - 3-3-3 OH

1Adrianna Felczerek3.3222015-08-02
2Krystian Załuski4.7082015-07-09
3Wojtek Gawroński6.8312015-08-02

Ranking - 3-6-3 OH

1Krystian Załuski6.5622015-07-09
2Wojtek Gawroński8.5202015-08-02

Ranking - 7 Cycle

1Adrianna Felczerek5.8402015-07-11

Ranking - 9 Cycle

1Katarzyna Rodzach5.5412015-08-02
2Krystian Załuski7.1402015-07-31

Ranking - Cycle 2 colored

1Krystian Załuski10.6222015-07-09

Ranking - Cycle 3 colored

1Krystian Załuski10.9312015-07-09

Ranking - Cycle OH

1Adrianna Felczerek22.2752015-07-11

Ranking - GA Cyclone

1Adrianna Felczerek17.7622015-07-11

Ranking - Rapid Fire

1Krystian Załuski1.7392015-07-09

Ranking - Reverse 6 Cycle

1Adrianna Felczerek9.2522015-07-11
2Wojtek Gawroński14.8012015-08-02